Zdravé město Mladá Boleslav

>Diskutujeme s veřejností
>Pořádáme osvětové kampaně
>Realizujeme projekty
ObrázekRodinné sportovní hry
ObrázekMladé fórum 2015
ObrázekDny bez úrazu 2015
ObrázekZeměfest 2015
ObrázekFórum ZM 2015
ObrázekSídliště, jak dál
ObrázekFórum ZM 2015
ObrázekRodinné sportovní hry
ObrázekMladé fórum 2015
ObrázekSídliště, jak dál
ObrázekDny bez úrazu 2015
ObrázekZeměfest 2015
AR
Aktivní rodina

Mistní Agenda 21 (MA21)

Dokument Agenda 21 byl přijat na summitu OSN v Rio de Janeiro v roce 1992. Jedná se o globální strategický a akční plán světového společenství, který stanovuje konkrétní kroky směrem u udržitelnému rozvoji.

Café Restaurant VÁCLAV se zařadil do "Sítě provozoven nekuřáckých a přátelských rodině"

Nová restaurace VÁCLAV v objektu ŠKODA-AUTO MUZEU byla dne 13.11.2013 certifikována do "Sítě provozoven nekuřáckých a přátelských rodině", která byla založena 31.5.2011 Zdravým městem Mladá Boleslav. Zástupci Komise Zdravého města osobně odkontrolovali údaje z přihlašovacího formuláře provozovatele a na svém jednání rozhodli o přijetí provozovny do výše uvedené sítě prověřených podniků vč. stanovení počtu piktogramů na certifikační samolepce, která bude vylepena na vstupních dveřích.

Moderní restaurace v historickém prostředí
Novým gastronomickým lákadlem města Mladá Boleslav i celého regionu je moderní Café/Restaurant VÁCLAV v budově ŠKODA Muzea. VÁCLAV hostům nabízí vše, co hrdlo i srdce ráčí: kvalitní nabídku pokrmů a nápojů, příjemnou atmosféru a moderní prostředí, obklopené historickým okolím.

Jedná se o jedinečné spojení společností Zátiší Catering Group. a ŠKODA AUTO,, kdy firma ZCG otevřela v nově zrekonstruovaných prostorách budovy ŠKODA Muzea svoji další provozovnu.  Přestože muzeum dostalo moderní design, je silně spojeno s historií. Stojí na místě bývalých výrobních hal, kde se do roku 1928 vyráběly automobily.

Café/Restaurant Václav nabízí výbornou kuchyni z prémiových regionálních surovin. Denní menu je sestaveno pod taktovkou šéfkuchaře Michala Matuly. Právě on je zárukou, že veškeré pokrmy, které jsou Vám přineseny z kuchyně, jsou z těch nejlepších a nejkvalitnějších surovin.

Café je koncipováno jako bistro pro širokou veřejnost. Cílem je uspokojit i toho nejnáročnějšího klienta. Na své si zde přijdou nejen návštěvníci muzea, kteří se zde mohou občerstvit před či po prohlídce muzea. Café/Restaurant nabízí snídaně, snack, obědy či odpolední kávu a dort. Rovněž nezapomínáme na maminky s dětmi, pro které se v prostorách café nachází dětský koutek s tematickými hračkami s logem ŠKODA.

Café/Restaurant je také vhodný pro obchodní jednání či soukromé oslavy. Pro tyto účely je možné restauraci rozdělit a vytvořit tak soukromé prostory pro nerušené schůzky.

Otevírací doba Café/Restaurantu je od 9:00 do 17:00 hodin. Prostor je nekuřácký.

Fotografie viz odkaz níže - umístěná v naší galerii.

http://www.zmmb.cz/galerie/detail/13-certifikace-nekuracke-provozovny-2013

Článek publikován 13.11.2013 - 10:21
Zdravé město Mladá Boleslav

Komentáře


Momentálně žádné komentáře.


Copyright (c) 2012 Zdravé město Mladá Boleslav - Všechna práva vyhrazena / All rights reserved.

Zásady o používání Cookies

Stránky vytvořilo studio Web-Style.cz