Zdravé město Mladá Boleslav

>Diskutujeme s veřejností
>Pořádáme osvětové kampaně
>Realizujeme projekty
ObrázekRodinné sportovní hry
ObrázekMladé fórum 2015
ObrázekDny bez úrazu 2015
ObrázekZeměfest 2015
ObrázekFórum ZM 2015
ObrázekSídliště, jak dál
ObrázekFórum ZM 2015
ObrázekRodinné sportovní hry
ObrázekMladé fórum 2015
ObrázekSídliště, jak dál
ObrázekDny bez úrazu 2015
ObrázekZeměfest 2015
AR
Aktivní rodina

Mistní Agenda 21 (MA21)

Dokument Agenda 21 byl přijat na summitu OSN v Rio de Janeiro v roce 1992. Jedná se o globální strategický a akční plán světového společenství, který stanovuje konkrétní kroky směrem u udržitelnému rozvoji.

pozvánka na Debatu o ovzduší

Radi bychom Vas timto pozvali na verejnou debatu o stavu ovzdusi v Mlade Boleslavi, ktera se bude konat 22. brezna od 18.00 ve Vzdelavacim centru Na Karmeli. Zdravotni dusledky znecisteni jsou v obecnem povedomi casto bagatelizovany a nejen medii mylne spojovany pouze s regiony, jako je Moravskoslezsky kraj ci severni Cechy. Pritom prave nase mesto a jeho okoli patri mezi dlouholete tzv. OZKO, tedy oblasti se zhorsenou kvalitou ovzdusi. Kvalita ovzdusi se v Mlade Boleslavi skokove zhorsila roku 2003 a od te doby jsou pravidelne prekracovany imisni limity stanovene pro ochranu lidskeho zdravi. 
Nase debata se zameruje zejmena na zdravotni rizika a dusledky dlouhodobeho vystaveni nadlimitnimu znecisteni, moznosti identifikace jeho puvodu a tim padem i mozne cilene intervenci smerem ke zlepseni stavu. Za ucasti spickovych odborniku mate moznost dozvedet se vice o problematice a diskutovat s nimi i o zkusenostech z jinych mest.
Článek publikován 21.03.2012 - 13:48
Zdravé město Mladá Boleslav

Komentáře


Momentálně žádné komentáře.


Copyright (c) 2012 Zdravé město Mladá Boleslav - Všechna práva vyhrazena / All rights reserved.

Zásady o používání Cookies

Stránky vytvořilo studio Web-Style.cz